Witaj w Gabinecie Kosmetologii Holistycznej Uniquennes!

Zapraszamy do naszego nowo otwartego Gabinetu Kosmetyki Holistycznej: Uniquennes by Katarzyna Korólczyk. Opracowaliśmy specjalny program wyszczuplania przy pomocy kriolipolizy, elektrostymulacji mięśni, czy skutecznej fali uderzeniowej na miejsca szczególnie kłopotliwe i problematyczne.

Korzystając z naszych usług jesteś w stanie pozbyć się miejsc z niechcianą tkanką tłuszczową, dowiedzieć się co należy robić po zabiegach oraz jak postępować, żeby tkanka tłuszczowa nie wróciła.

Pomożemy pozbyć się ciężkich nóg, obrzęków w okolicach nóg, brzucha czy na rękach. Drenaż natomiast spowoduje rozluźnienie i relaks na dalsze lepsze działanie.

Jeżeli chcesz wzmocnić, podkreślić, wydobyć mięśnie na brzuchu, udach czy pośladkach, możesz w 30 minut zrobić 20 000 brzuszków lub spięć mięśniowych, co pozwoli Ci poczuć się dokładnie jak po prawdziwym treningu na siłowni. Efektem tego zabiegu będzie nie tylko poprawa mięśniowa, ale również widoczne wyszczuplenie.

Depilujemy również u nas bezboleśnie laserem diodowym, każde partie ciała, przez cały rok! W kilku sesjach możesz pozbyć się niechcianego owłosienia lub znacznie zredukować ilość włosów na łydkach, udach, brzuchu, plecach oraz pozostałych partiach ciała.

A jeżeli masz problemy innego rodzaju, takie jak wypadanie włosów spowodowane różnego rodzaju problemami to również Ci pomożemy!

Ustalimy plan działania, jak również dokonamy analizy skóry głowy. Albo zatrzymamy problem albo jesteśmy w stanie za pomocą pigmentacji zrobić efekt zagęszczenia włosów i tym samym poprawy Twojego samopoczucia.

Efekt ogolonej skóry głowy uzyskamy za pomocą mikropigmentacji – bez zbędnego inwazyjnego zabiegu przeszczepu.

Zapraszamy również Panie zainteresowane pigmentacją brodawek sutkowych po mastektomii, po powiększeniu piersi lub ich zmniejszeniu. Możemy też pomóc jeżeli problem koloru brodawki nie odpowiada możemy go skorygować.
Jeżeli potrzebujesz zrewitalizować twarz, dodać świeżości, kolorytu, pozbyć się delikatnych oznak starzenia lub rozjaśnić i upiększyć okolicę oka, zapraszamy na zabiegi stymulatorami tkankowymi, mezoterapię na twarz lub pod oczy. Omówimy razem problem i pomożemy poczuć się lepiej kiedy spojrzysz w lustro na siebie. Natomiast jeżeli potrzebujesz tylko relaksu zrobimy masaż Kobido Up.