DRENAŻ LIMFATYCZNY CIAŁA

Drenaż limfatyczny jest jedną z metod oddziaływania na nasz układ chłonny, która doskonale sprawdza się zarówno pod kątem leczniczym, jak i kosmetycznym. Głównym celem drenażu limfatycznego jest usprawnienie krążenia oraz zmniejszenie widoczności obrzęków na nogach, w okolicach kostek, lub na twarzy, gdzie poprzez detoksykację uzyskujemy wysmuklenie ciała. Pojedynczy zabieg trwa od 30 do 60 minut.

DEPILACJA LASEROWA

Depilacja laserem diodowym o czterech długościach fali 755nm, 808 nm, 940 nm, i 1064 nm. Zastosowanie czterech różnych fali pozwala na poszerzone spektrum zabiegowe, zabieg jest bezbolesny, szybki,komfortowy. Nowoczesny system chłodzenia głowicy sprawia, że miejsca poddane zabiegowi w krótkim czasie schładzane są do optymalnej temperatury po każdym skierowaniu wiązki energii lasera, ogromną zaletą lasera diodowego jest jego wielofunkcyjność dzięki zastosowaniu czterech zakresów. Pojedynczy zabieg trwa od 20 do 40 minut.

ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNIOWA + REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Elektrostymulacja SCULPTOR posiada 4 głowice stymulujące mięśnie brzucha, ramion, pośladków, ud. W wyniku zabiegu następuje wzmocnienie mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej, a w wybranych przypadkach również intensywny wzrost mięśni.

SKULPTOR indukuje 20 tysięcy impulsów podczas jednej 30 minutowej sesji, supermaksymalne skurcze mięśni powodują wysmuklenie i widoczną poprawę jakości mięśni oraz wyglądu sylwetki. Zabieg wykonany w serii daje spektakularne efekty widoczne na powierzchniach zabiegowych. Pojedynczy zabieg trwa około 30 minut.

STYMULATORY TKANKOWE

Działanie stymulatorów tkankowych polega przede wszystkim na odnowie skóry poprzez odbudowę kolagenu i elastyny. Działanie stymulatorów wykorzystywane jest przede wszystkim w procesie starzenia, ale również do poprawy jakości skóry oraz jej rewitalizację.

MEZOTERAPIA TWARZY

Mikronakłucia pobudzają skórę do samoregeneracji i tworzenia się nowych włókien kolagenowych oraz elastyny, poprzez wprowadzenie koktaili na bazie witamin, kwasu hialuronowego, kolagenów, peptydów lub wielu innych substancji odżywczych, można podtrzymać młodość skóry, ale również odmłodzić twarz w procesie starzenia. Zabieg trwa od 30 do 60 minut.

MEZOTERAPIA OKOLIC OCZU

Mezoterapia okolic oczu powoduje zapoczątkowanie procesów gojenia się skóry, które powodują wzrost jędrności. Wizualnie skutkuje to lepiej napiętą, wygładzoną i promienną skórą wokół oczu. Zabieg trwa od 30 do 60 minut.

MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY

Mezoterapia to jeden z najskuteczniejszych zabiegów odżywczych na skórę głowy. Hamuje wypadanie włosów i pobudza wzrost nowych. Dogłębnie regeneruje, odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów, pobudzając wzrost, pogrubiają włosy i powodują ich odżywienie.

FALA UDERZENIOWA

Terapia falami uderzeniowymi jest nieinwazyjnym, nowoczesnym rozwiązaniem do eliminowania przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym. Ma swoje zastosowanie w fizjoterapii, ortopedii i medycynie sportowej i estetycznej. My wykorzystujemy falę do redukcji cellulitu oraz poprawy jakości skóry oraz pobudzamy krążenie, likwidując przy tym obrzęki.

Kilkukrotnie powtarzany zabieg powoduje widoczną redukcję tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu a co za tym idzie wyszczuplenie Aplikacje są stosowane w leczeniu przewlekłych schorzeń mięśni, ścięgien i więzadeł oraz w bólach kręgosłupa, jak również do poprawy jakości skóry. Najczęstsze wskazania to: zespół bolesnego barku, zapalenie nadkłykcia bocznego/przyśrodkowego kości ramiennej, ból więzadła rzepki „kolano skoczka”, ból odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa, ból ścięgna Achillesa i punkty spustowe. Od 15 minut do 60 minut.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

MASAŻ KOBIDO-UP

Masaż Kobido, inaczej nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy, jest to intensywny masaż twarzy, szyi i dekoltu, który pochodzi z Japonii. Kobido oznacza „stary sposób na piękno”, jego celem jest głębokie odżywienie skóry, rozluźnienie mięśni i powięzi, pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny oraz relaks. Masaż składa się z kilku etapów, w których stosuje się około 48 różnych technik. Zabieg trwa 1 godzinę.

MIKROPIGMENTACJA BRODAWKI

Mikropigmentacja medyczna otoczki brodawki sutkowej to zabieg dedykowany kobietom po rekonstrukcji piersi (zarówno z odtworzoną chirurgicznie brodawką, jak i bez niej) po uprzedniej mastektomii.

Pigmentujemy również brodawki po powiększaniu piersi lub pomniejszania, jak również dokonujemy korekty zbyt dużej brodawki, zbyt jasnej brodawki lub korygujemy jej kształt za pomocą indywidualnie dobranych kolorów do karnacji lub wg preferencji klientki.

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY

Mikropigmentacja skóry głowy jest polecana dla osób po uprzednim wypadaniu, utracie spowodowanym łysieniem androgenowym , telogenowym, po COVID 19, zarówno u mężczyzn jak i u kobiet Mikropigmentacja polega na umieszczeniu pod skórą pigmentu tak, by ten przypominał nowo wyrastającego włosa.

 

Metoda ta co prawda nie odtwarza samych włosów, ale pozwala uzyskać wrażenie zagęszczonej fryzury i braku ubytków oraz optycznego zagęszczenia na skórze głowy. Zagęszczać można obszary, ale również całą głowę.

KRIOLIPOLIZA

Kriolipoliza jest zabiegiem wykorzystywanym w redukcji nadmiernej lub niechcianej tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. Polega na miejscowym, kontrolowanym(wydłużonym) obniżeniu temperatury tkanek. Pod wpływem zimna dochodzi do krystalizacji triglicerydów komórek tłuszczowych , czyli sygnał do apoptozy komórek tłuszczowych , co w konsekwencji prowadzi do ich rozpadu. Konsekwencją tego jest wysmuklenie i wyszczuplenie poszczególnych partii ciała, gdzie występuje problem z utratą tkanki tłuszczowej mimo ćwiczeń lub diety.

 

Lipoliza to szybki i bezpieczny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej poprzez wstrzykiwanie podskórne odpowiednich stymulatorów, które w krótkim czasie powodują rozpad tkanki tłuszczowej z okolic problematycznych . Miejscowe wysmuklenie można uzyskać bez ingerencji skalpela poprzez odpowiednie podanie preparatu.